Kurtlar Vadisi hakkında kimsenin duymadığı gerçek! Seyirciyi hayrete düşüren itiraf

Senelerin eskitemediği yapımlardan bir tanesi olan ve ne kadar zaman geçerse geçsin gündemden düşmeyen Kurtlar Vadisi hakkında izleyenlerin ilk defa duyacağı bir gerçek ortaya çıktı. Bilindiği üzere ‘Polat Alemdar’ karakteriyle dizi tutkunlarının hafızasında kalıcı bir iz bıraktıran Necati Şaşmaz, yediden yetmişe geniş bir hayran kitlesine kavuşmuştu.

Ancak Necati Şaşmaz’dan önce ‘Polat Alemdar’ rolüyle kameralar karşısına geçmesi için ilk teklifin Çılgın Bediş’le tanınırlık kazanan Cenk Torun’a gittiğinin bilgisine ulaşıldı. Yıllar sonra samimi bir itirafta bulunan Cenk Torun, askere gitmeden bir süre önce Kurtlar Vadisi projesinden kendisine teklif götürüldüğünü lakin bunu kabul etmediğini açıkladı.

Ünlü oyuncu kendisine sunulan bu teklifi onaylamamasını “Hayatımın hatası, en büyük pişmanlığım” şeklinde ifade etti. Cenk Torun,  “Askere gitmeden önce Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar karakterini oynamak için teklif aldım ama kabul etmedim. En büyük pişmanlığım, hayatımın hatası diyebileceğim bir işti. Olsaydı ne güzel olurdu.

Mafya dizisi tutmaz diye düşündüm. O dönemde yakışıklı jön rolleri üzerime yapışmıştı. Benden mafya adamı nasıl olur diye endişelendim açıkçası.” açıklamasını gerçekleştirdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir