Seyhan Soylu, Dilan ve Engin Polat Çiftiyle İlgili Kan Donduran İddialar Ortaya Attı!

Son dönemlerin tartışma yaratan çifti Dilan ve Engin Polat’ın ‘kara para akladıkları’ iddiasının yankıları henüz geçmemişken, Sisi lakaplı Seyhan Soylu; çiftle ilgili akılalmaz iddialar ortaya attı! ?

Dilan-Engin Polat çifti, geçtiğimiz günlerde uçak aldıkları iddiasıyla gündem olmuş; paralarının kaynağı da tartışma konusu olmuştu.

Lüks yaşantılarıyla ilgi odağı hâline gelen çift, “Para bizde” minvalindeki paylaşımlarıyla eleştirilerin odak noktası hâline gelmişti.

Seçim öncesi yayınladığı videolarla gündeme gelen Muhammet Yakut, Dilan-Engin Polat çiftiyle ilgili dikkat çeken iddialar ortaya atmış; çiftin ‘kuyumculuk üzerinden kara para akladığını’ iddia etmişti.

Dilan-Engin Polat çifti bu iddiaları yalanlamış, Dilan Polat “Kocam bu ülkeye döviz sokuyor” sözleriyle kendilerini savunmuştu.

Dilan Polat’ın varlıklı bir aileden geldiği sözlerini zaman zaman yalanlayan Sisi lakaplı Seyhan Soylu, şimdi de çiftle ilgili akılalmaz iddialar ortaya attı.

“Dilan-Engin Polat çiftinin bir kişiyi kapısının önünde vurdurup, ‘Dilan Polat’ın selamı var’ dedirttiğini” iddia etti.

“Tüm mal varlıklarına el koydurmak için, yarın bütün avukatlarım girişimde bulunuyoruz” diyen Seyhan Soylu, “Çiftlikbank’ından Detay Maxinet’ine hepsini deşifre ettim, sonuncusu da Dilan Polat olacak dedim” sözleriyle bu işin peşini bırakmayacağını söyledi.

Bakalım Dilan-Engin Polat çiftinin cevabı ne olacak? Bekleyip görelim…

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x