Dikkat: Fiyat Yükselişlerinde Bu Altcoin Ekibi Satış Yapıyor!

Kripto para piyasası giderek direncini artırıyor. Lider kripto para Bitcoin, 34 bin doların üzerindeki pozisyonunu korumada başarılı oldu. Çoğu büyük altcoin projesi de yeşil bölgede kalmaya devam ediyor. Bu arada ilk 100’de yer alan bir token yükselişinin ortasında ekibini satışıyla karşılaştı.

Altcoin fiyatı yükselirken, ekip satışa geçti!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa istikrarlı bir yükseliş görmese de sert düşüşlerden de uzak. Bu da piyasa oyuncularının inancını biraz daha pekiştiriyor. Bu arada merakla beklenen Federal Reserve’in faiz kararı geldi. Arından Fed Başkanı Jerome Powell bir konuşma yaptı. Bu gelişmeler piyasada ciddi bir değişim yaratmadı. Diğer tarafta yükselişi fırsata çevirenler de var. On-chain analitik Spot-on-chain’in bildirdiğine göre, Woo Network ekibi fiyat yükselişinin ortasında token satışına başladı. Bu bağlamda analitik platformu, altcoin için şu bilgileri paylaştı:

Woo Network, son 6 saat içinde Binance ve Cobo’ya 2 adres üzerinden net 15 miyon WOO (3,17 milyon dolar) yatırdı. Ethereum üzerinden Binance’e 5 milyon, Cobo’ya Arbitrum üzerinden 10 milyon dolar gitti. Bu adresler Woo Network Team Wallets kuruluşuna ait. Özellikle, Woo Network ekibiyle ilgili kuruluşun bir aydan uzun bir süredir en az 1 milyon dolar değerinde herhangi bir transfer yapmamış olması dikkat çekici. Şu anda, Woo Network kuruluşu hala 5 adreste 736 milyon WOO (154 milyon dolar) tutuyor.

WOO fiyatı. Kaynak: Spo-on-chain

Spot-on-chain’in paylaştığı grafiği göre WOO fiyatı bu süreçte %6’dan fazla düştü. Bununla birlikte altcoin fiyatı daha sonra yükselişe geçti. CoinMarketCap verilerine göre, basın zamanında WOO fiyatı, günlük bazda %3’ün üzerinde artış kaydetti. Bu doğrultuda token, 0,2187 dolardan işlem görüyordu.

WOO günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

WOO Network, Three Arrows Capital ile bağlarını koparacak

Geçtiğmiz haftalarda WOO Network, daha önce çökmüş hedge fonu Three Arrows Capital (3AC) tarafından tutulan tüm tokenleri ve öz sermayeyi geri satın almayı kabul ettiğini söyledi. Altcoin projesi, bir anlaşmaya vardıktan sonra iflas eden 3AC ile kalan tüm bağlarını koparmaya hazırlanıyor. 11 Ekim tarihli bir blog gönderisine göre WOO, 3AC mülkünü tasfiye etmekle görevli firma olan Teneo ile 20 milyondan fazla WOO tokenini ve hedge fonunun Kasım 2021’de WOO’nun A Serisi finansman turu sırasında edindiği ek hisseleri satın almak için bir uzlaşma anlaşmasına vardı. Bu bağlamda proje ekibi şu açıklamayı yaptı:

3AC ile ilgili belirsizliği WOO ekosisteminden temizlemekten memnuniyet duyuyoruz. Hisselerimizi ve hem hak edilmiş hem de hak eden tokenleri 3AC’nin mülkünden geri satın almak üzere adil bir anlaşma sağlamak için tasfiye memurlarıyla proaktif bir şekilde işbirliği yaptık.

WOO’nun geri alım anlaşması duyurusu. Kaynak: WOO

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x