İsmail Kılıçarslan ‘aynı düzen burada da işliyor’ diyerek anlattı: Türkiye’nin Epstein’i kim?

Epstein Adası, adeta dünya tarihindeki en çarpıcı ve şok edici skandallardan biri olarak hafızalara kazındı. Milyarder iş adamı Jeffrey Epstein’in adının karıştığı bu adada, birçok ünlü ismin ve tanınmış kişilerin yer aldığı iddiaları dikkat çekiyor. Epstein’in adası, sadece lüks ve güzellikle değil, aynı zamanda skandal ve gizemle de anılıyor. Amerikalı milyarder Jeffrey Epstein ve bağlantılı olduğu insanların suçları, kamuoyuna yeni açıklanan dava dosyaları ile ortaya çıkarken, Epstein’in İsrail Dış İstihbarat Teşkilatı Mossad’a çalıştığı da iddialar arasında yer alıyor.

Konuya ilişkin tvnet’te canlı yayınlanan Siyaseten programında değerlendirmelerde bulunan Yeni Şafak Yazarı Aydın Ünal, meselenin Yahudiliğe kaydığını anlattı.

“Epstein meselesi Filistin’i gölgelemez, doğrudan Siyonizm ile bağlantılı”

ABD’de sinagogun altında bulunan tünele de işaret eden Ünal,

“Bu Epstein meselesi, doğrudan soykırım ve Filistin’i gölgeleyecek değil, doğrudan bağlantılı mesele. Belki de Siyonizmin yürüttüğü soykırımla bağlantılı.”

ifadelerini kullandı.

“Biz ‘Siyonizm’ diyerek meseleyi yumuşatıyor muyuz bilmiyorum.”

diyen Ünal,

“Dünyada bir Yahudi meselesi var. Örgütlü şekilde eylemler yapıyorlar ve dikkat çekiyor. Yahudi kökenli isimlerin olması Mossad’ın işin içinde olması dikkat çekiyor.”

dedi.
Batı’nın çirkin yüzünü bir kez daha gördüklerini belirten Ünal,

“Deve dişi gibi isimler bunun içinde. Kamuoyunda itibarı olan isimler bu adanın içerisinde olmuştur. Büyük isimlerin bu çirkin eylemlerin içine girdiğine dair dava, Batı’nın maskesi bir kez daha düşürdü.”

diye konuştu.

“Dünya’da Yahudilik tartışması başlıyor”

Hollanda’da pedofilinin serbest bırakılmasını savunan partiyi örnek gösteren Ünal,

“Parti daha sonra kendisini kapattı. Partiyi yargı ve devlet değil kendisi kapattı. Meselenin gideceği yer burası. Yahudi demeyelim diyoruz ama dünyada bir Yahudi tartışması başlıyor. Bunu başlatan biz değiliz, Müslümanlar değil. Bunu başlatan İsrail’in din güdümlü saldırıları. Dünya, kamuoyunu bu tepkiye yöneltti.”

diyerek sözlerini noktaladı.

“İstediklerini yaptırmak için şantaj düzeni oluşturmuşlar”

Yeni Şafak Yazarı İsmail Kılıçarslan ise,

“İnsanlara böyle bir arzu olabileceğini de pazarlamışlar. Pedofiliyi sana öyle bir sunuyor ki azgın ve doyumsuz taraf yöneliyor. Epstein’in sistemi de o tuzağa çekebilmek. İnsanları Siyonizm, Yahudilik, savaşlar ve finansal kapitalizm hakkında istedikleri gibi konuşturmak için şantaj düzeni oluşturmuş durumdalar

” dedi.

Türkiye’nin Epstein’i kim?

Kılıçarslan sözlerinin devamında benzer bir oluşumun Türkiye’de de var olduğunu belirtip,

“Türkiye’de de çok benzer bir suskunluk ya da çok benzer toplu konuşma hali var. Aynı düzenek Türkiye’de de işliyor. Kaz Dağları hakkında konuş, İsrail hakkında konuşma, çevrenin sorunları hakkında konuş. Bu kadar. Dolayısıyla bu şantaj kimin elinde?”

diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x