İsrail’in Gazze’ye saldırısını bilmişti: Yunan Nostradamus’un 3. Dünya Savaşı kehanetleri ortaya çıktı

1994 yılında yaşamını yitiren ve “Yunan Nostradamus” lakabıyla tanınan Aziz Paisos’un kehanetleri uluslararası kamuoyunda büyük yankı uyandırdı…

Geçmişte yaptığı tahmin ve kehanetlerle tanınan ve Rusya ile Ukrayna arasındaki savaşı bilen Paisos’un sözlerini analiz eden uzmanlar, Aziz Paisos’un İsrail-Hamas savaşını da bildiği kaydedildi.

İngiliz The Sun gazetesi Paisos’un, “Filistin bir savaş alanı olacak ve Ölüdeniz bir mezarlık olacak. Bu ilk yarısı fakat ikinci yarısı da olacak” dediğini aktardı. Ortodoks kilisesi mensubu olan Paisos, bu bölgedeki savaşın üçüncü dünya savaşını tetikleyeceğini öngördüğü de belirtildi.

Paisos’un kehanetinde, “Orta Doğu savaşların meydanı olacak ve burada Ruslar da savaşacak. Ruslarla Avrupalılar arasında İstanbul’da büyük bir savaş yaşanacak ve çok kan dökülecek” dediğini de The Sun gazetesi aktardı.

1924’te Kapadokya’da dünyaya geldikten sonra Yunanistan’a giden Paisos’un

Born as Arsenios Eznepidis, in Pharasa, Cappadocia in 1924, he fled to Greece with his family as refugees following the population exchange between Turkey and Greece.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*